RK73G2BRTTD3002D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3002D
JLCPCB Part #
C7049782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS