RK73G2ATTD8251C
MFR.Part #
RK73G2ATTD8251C
JLCPCB Part #
C5724962
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS