RK73G2ATTD5760C
MFR.Part #
RK73G2ATTD5760C
JLCPCB Part #
C5874545
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS