RK73G2ATTD33R0F
MFR.Part #
RK73G2ATTD33R0F
JLCPCB Part #
C3944378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS