RN73R2ETTD1673C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1673C50
JLCPCB Part #
C4226705
Description
-55℃~+155℃ 167kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS