RK73G2ARTTD3303D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3303D
JLCPCB Part #
C6270606
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS