RN731JTTD11R8D50
MFR.Part #
RN731JTTD11R8D50
JLCPCB Part #
C4048285
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS