RK73G1JTTD6811F
MFR.Part #
RK73G1JTTD6811F
JLCPCB Part #
C2580356
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS