RN732BTTD8060B10
MFR.Part #
RN732BTTD8060B10
JLCPCB Part #
C3967775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS