RK73G1JTTD6801D
MFR.Part #
RK73G1JTTD6801D
JLCPCB Part #
C2580173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS