RN73H1JTTD8351D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD8351D100
JLCPCB Part #
C4229497
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS