RK73G1JRTTD9532D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD9532D
JLCPCB Part #
C5851354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS