RN731JTTD7591C50
MFR.Part #
RN731JTTD7591C50
JLCPCB Part #
C4129553
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS