RK73G1JRTTD1151F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1151F
JLCPCB Part #
C5851164
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS