RK73H2ERTTD8202F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8202F
JLCPCB Part #
C7050798
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS