RK73G1JRTTD1073D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1073D
JLCPCB Part #
C5851162
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS