RK73B2HTTE103J
MFR.Part #
RK73B2HTTE103J
JLCPCB Part #
C830204
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS