RN73R2ETTD1403F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1403F100
JLCPCB Part #
C4146378
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS