RK73B1ETTP364J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ETTP364J
JLCPCB Part #
C131574
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS