RK73B1ERTTP224J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP224J
JLCPCB Part #
C2594563
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS