HV73V1JTTD1204F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD1204F
JLCPCB Part #
C4042201
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS