MOSX2CT52R6R8J
MFR.Part #
MOSX2CT52R6R8J
JLCPCB Part #
C3428559
Description
-55℃~+200℃ 2W 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS