SG73P2E1RTTD1741D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1741D
JLCPCB Part #
C5894017
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS