RN731ETTP1562D50
MFR.Part #
RN731ETTP1562D50
JLCPCB Part #
C6195207
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS