PPN100JT-52-120R
MFR.Part #
PPN100JT-52-120R
JLCPCB Part #
C1399411
Description
-55℃~+350℃ 120Ω 1W Wirewound Resistor ±10ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS