RN73R2BTTD4323B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4323B50
JLCPCB Part #
C4009195
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS