CFS1/4CT52R102J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R102J
JLCPCB Part #
C2613193
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS