DPD400M476H20KS10A
MFR.Part #
DPD400M476H20KS10A
JLCPCB Part #
C52098033
Package
Plugin,D10x20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 400V 47uF 5mm 610mA@100Khz ±20% 插件,D10x20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS