VP3225K401R115
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VP3225K401R115
JLCPCB Part #
C2656656
Package
SMD
Description
100mW 115V 150V 180V 180pF@1kHz 300V 400A 6.5J SMD Varistors ROHS