VP3225K401R140
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VP3225K401R140
JLCPCB Part #
C2656668
Package
SMD
Description
100mW 140V 150pF@1kHz 180V 220V 360V 400A 7.5J SMD Varistors ROHS