T110B476M006AT
MFR.Part #
T110B476M006AT
JLCPCB Part #
C4985943
Package
Plugin,D4.7xL4.7mm
Description
-55℃~+125℃ 2Ω@100kHz 47uF 6V ±20% 插件,D4.7xL4.7mm Tantalum Capacitors ROHS