EDH227M025S9MAA
MFR.Part #
EDH227M025S9MAA
JLCPCB Part #
C2165444
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 25V 270mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS