T491D476M006AH2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D476M006AH2478
JLCPCB Part #
C1965586
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 47uF 6.3V 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors