A700V336M006ATE028
MFR.Part #
A700V336M006ATE028
JLCPCB Part #
C3275552
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 28mΩ 2mm 3.1A@100kHz 33uF 6.3V Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS