C907U220JZSDAAWL45
MFR.Part #
C907U220JZSDAAWL45
JLCPCB Part #
C1631366
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 22pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS