C317C202KAG5TA
MFR.Part #
C317C202KAG5TA
JLCPCB Part #
C1633561
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 2nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS