C967U472MYWDBA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C967U472MYWDBA7317
JLCPCB Part #
C3287393
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS