ALS71H274NJ040
MFR.Part #
ALS71H274NJ040
JLCPCB Part #
C1615865
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 0.27F 115mm 20000hrs@85℃ 29.6A@10kHz 31.8mm 40V 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS