C336C823G2G5TA
MFR.Part #
C336C823G2G5TA
JLCPCB Part #
C1647793
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 82nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS