ALS71A513NF100
MFR.Part #
ALS71A513NF100
JLCPCB Part #
C1616420
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 105mm 12mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 27.9A@10kHz 31.8mm 51000uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS