ALS70U474NJ025
MFR.Part #
ALS70U474NJ025
JLCPCB Part #
C5561718
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 0.47F 115mm 25V 28.8A@100Hz 31.8mm 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS