ALF40G221EC500
MFR.Part #
ALF40G221EC500
JLCPCB Part #
C4155097
Package
Plugin,D40xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 220uF 25mm 35mm 4.09A@10kHz 40mm 500V 820mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS