ALF20G181EC600
MFR.Part #
ALF20G181EC600
JLCPCB Part #
C4155083
Package
Plugin,D40xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 180uF 25mm 35mm 4.3A@10kHz 40mm 499mΩ 600V ±20% 插件,D40xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS