ALF20G221EC500
MFR.Part #
ALF20G221EC500
JLCPCB Part #
C1610777
Package
Plugin,D40xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.07A@100Hz 220uF 25mm 35mm 40mm 426mΩ 500V ±20% 插件,D40xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS