ALC70F361DF550
MFR.Part #
ALC70F361DF550
JLCPCB Part #
C1610918
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
35mm 360uF 50mm 550V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS