ALC70F102EL500
MFR.Part #
ALC70F102EL500
JLCPCB Part #
C3721503
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 18000hrs@85℃ 4.42A@100Hz 40mm 500V 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS