LKG1H153MKN
MFR.Part #
LKG1H153MKN
JLCPCB Part #
C1614200
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 14mm 15000uF 40mm 50V 6.1A@120Hz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS