RMC1/4-120JTE
MFR.Part #
RMC1/4-120JTE
JLCPCB Part #
C7289606
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS