RMC1/32-1371FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1371FPA
JLCPCB Part #
C5876478
Description
-55℃~+125℃ 1.37kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS