RMC1/20-7R15FPA
MFR.Part #
RMC1/20-7R15FPA
JLCPCB Part #
C6187302
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 50mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS